| Kolors a întrebat:

De ce nu imi merge programul Magic Photo Editor, dau click pe el si imi zice "the system cannot find the path specified".L-am luat de pe mai multe site-uri dar nimic.Dau funda daca ma ajutati.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Redenumeste numele folderului sau copiaza fisierul de instalare intr-un alt folder. Daca eroarea persista, sterge kit-ul de instalare si descarca iar aplicatia. De aceasta data intr-un folder care sa nu contina diacritice sau caractere speciale in nume. Indicat ar fi sa descarci si sa pastrezi kit-ul de instalare pe Desktop, pana se finalizeaza instalarea. Sau pur si simplu dupa descarcare muta fisierul intr-un alt folder si dupa aceea instaleaza.
Bafta!