| Alexandra_7453 a întrebat:

De ce nu imi pot activa profilul de Facebook? Imi apare ca trebuie sa imi trimita prin E-mail un cod si nu mi se trimite, ca sa il pot activa. Ce ar trebui sa fac, ca sa primesc acel cod?

2 răspunsuri:
| CoCaCoLa a răspuns:

Te-ai uitat acolo la mailuri nu la imbox la spam poate s-a trimis acolo

| Xperson a răspuns:

Trebuie sa mai trimiti odata confirmarea pe email si apoi iti va veni un sms.citeste atent si acolo va fi un sait pe care va trebui sa apesi.nu egsista nici un cod
E simplu! Insa daca nu merge nici asa fa totul de la inceput, adica un nou profil