| iiooaannaa26061994 a întrebat:

De ce nu pot sa intru pe facebook? imi scrie this connection is untrusted.

3 răspunsuri:
| Dulicaaaa a răspuns:

Se poate ca cineva sa iti fi spart parola ti-as recomanda sa incerci sa ti-o schimbi, da change password si probabil ca iti va trimite un email :] funitzaaA? xx

| 1Lion a răspuns:

Iti spun eu saitul pe care u ai intrat a fost clonat de catre cineva care vrea sa afle date personale cauta pe google facebook.ro si intra la alt link si va merge

| SelenaGomez22 a răspuns:

REGISTER NOW! Then write your email and password that you have your pus.O to enter.