| EuOO a întrebat:

De ce pare că fericirea durează atât de puţin? Suntem noi făcuţi oare, mai mult să suferim decât să zâmbim? Cum puteţi trece peste perioadele urâte din viaţa voastră?

2 răspunsuri:
| Clauditsaaaa a răspuns:

Trebuie sa recunosc ca trec foarte greu, ma resemnez greu si imi fac si mai mult rau. Prietenul meu cel mai bun este jurnalul... el ma asculta mereu iar pentru cateva momente uit cat de rea mai este si viata asta.

| LoreUltilizatorTPU a răspuns:

Lucrurile rele fac parte din viata vrem nu vream tuturor ni se intampla cate un lucru care nu ne pica bine.Dar asa e viata e plina de obstacole si noi trebuie sa le tercem cu frutea sus. Sper ca ti-am fost de ajutor. Enjoy