| Andruska55 a întrebat:

De ce roz?
[ care da cel mai tare raspuns fundaaaaa]

Răspuns Câştigător
| andreea_3445 a răspuns:

De ce nu?

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

De piți.

| RoxxuInna a răspuns:

Pentru ca este o culoare vesela si iti arata starea ta de spirit in general

| FundaTeRog a răspuns:

Buna! Roz-ul da ceva tare,adica arata natura:)).Mai bine zis rozul e putin copilaresc,si este culoarea varei, primavarei, pentru ca e roz deschis.Nu e inchis la fel ca culorile celalalte, ex.albastru,verde,etc...
Rozul e folosit de mai multe ori, nu doar fiind culoare ci ca si alt cuvant, exemplu uita-te aici: http://www.realitatea.net/......33917.html
Desi eu nu prea cred, dar sper din toata inima ca te-am ajutat cu acel raspuns.Ms mult! Funda?♥
Te pup, pa:*

| 4U2 a răspuns:

Stiu ca roz nu e o culoare trendy niciodata. de fapt cei mai cool fug de roz mancand nori. daca alegi roz esti ori cam taran, ori cam naiv. ori amandoua.

roz sunt camasile vanzatorilor de masini de la brandurile de fite. cei cu manichiura impecabila si pantofi stralucitori si freza data cu gel din belsug.
roz pudrat, cu insertii de matase, sunt florile de mar care curg prin livezi in aprilie. si prunii tot culoarea asta au ales-o. or fi gresit?

roz-roz, fara doar si poate, este si inima simtitoare de cireasa.

pe bune va zic. se poarta roz. for a change.

| NyCoLeTaaa a răspuns:

De galben

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca e trendy...
Baieti "la moda " poarta roz ca sa impresioneze, fetele au lejeria preferata roz, cele mai bune bomboane sunt roz, si nu in ultimul rand ROOOOZ este lacul meu de unghii preferat.
Si imi mai place ca are diferite nuante : de la corai pana la siclam-fucsia...:X:X:X: