| CryssTyna101 a întrebat:

De ce si care e teoria schimbarii culorii ochilor?

Răspuns Câştigător
| Inloveee a răspuns:

De fapt este o iluzie

'Vraja pentru schimbarea ochilor este doar o iluzie.Pentru schimbarea ochilor trebuie sa apara o schimbare in interior deoarece ochii sunt oglinda sufletului.

Steps:Inchide ochii.Umpleti mintea cu culoarea actuala a ochilor tai.Treptat schimba culoare in cea pe care o doresti.Vizualizeaza cum acea lumina ca o raza trece prin ochii tai shimbandu-le culoarea.Vizualizeaza ochii primind culoarea. Tine aceasta vizualizare cel putin 15 minute.Se repeta pentru a nu-si pierde din putere.Pentru cei care te cunosc foarte bine nu prea va avea efect deoarece este fascinatie, dar pentru straini va avea.'

fundaA?