| Sabina_1904 a întrebat:

De ce sunt baietii atat de redusi mintal si prosti?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Redus mintal.Stii ce inseamna asta? Adica bolnav psihic, internat intr-un centru de psihiatrie pentru ca esti catalogat drept pericol social
Prost.Imi place sa vorbesc despre tema asta.Toti ne simtim intrigati cand suntem catalogati drept prosti dar niciunul nu se gandeste ca poate asa este.Normal,devenim un pic irascibili cand ni se spune adevarul in fataoh go on

| pwp a răspuns:

Nu fi suparata!
daca te-a dezamagit unul nu inseamna ca ceilalti sunt la fel!
pa-pa!love struck

| fluturas a răspuns:

Hai sa nu generalizam straight face
nu toti sunt la fel happy
unii probabil se poarta asa din lipsa de educatie sau vor sa iasa in evidenta big grin

| Firefly a răspuns:

Pentru ca fetele sunt pline de prejudecati.

| baru a răspuns:

Salut. Nu. Nu se poate spune despre cineva ca este prost. Se spune a este mai putin pregatit. Intradevar fetele sunt peste nivelul nostru, nu toate, dar majoritatea. Asta nu inseamna ca suntem redusi mintal si prosti. Padure fara uscaturi nu exista. Dar: Am o intrebare: Tu cu cine te vei casatori, si pe cine ai prieten? Pa

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Nu cred ca sunt toti la fel. cel putin asa sperlaughing

| Luori a răspuns:

Daca ai intalnit unul, crezi ca toti sunt la fel?
La fel spun si baietii. Fiecare are gramul [tonele] lui de prostie, dar de ce sa le judeti cand nu te uiti la ale tale, cand nu ti le masori?

| x4z5 a răspuns:

Asculta...vezi ce vorbesti...

De ce bagi toti baietii in aceeasi oala?

De unde sti tu ca toti sunt prosti si redusi mintal?

Cred ca tu dai dai dovada de asa ceva...

Apropo esti fata sau baiat?laughing
(banuiesc ca fatastraight face )

| Alexandru15199 a răspuns:

Nu exista copii prosty! Tu nu o sa ai nici odata un prieten?talk to the handtalk to the handtalk to the handtalk to the handtalk to the handtalk to the handtalk to the handtalk to the handtalk to the handtalk to the hand

| iliemadalina a răspuns:

laughing de ce sunt prostii baietii?laughing