| mODIN a întrebat:

De ce toata lumea isi pune probleme existentiale in perioada adolescentei?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca adolescentii traiesc de obicei intro epoca a incertitudinilor.

| T0T a răspuns:

Aceste probleme se pun și după vârsta adolescenței și de asemenea sunt extrem de mulți adolescenți care nu și le pun deci ce ai spus tu nu este o regulă.

| asasaaaaaaaaaa a răspuns:

Pentru ca dupa adolescenta treci la un alt stadiu, mai intai trebuie sa-ti raspunzi la niste intrebari, dupa ce te lamuresti, poti sa te pui pe picioarele tale.