| cristina_4433 a întrebat:

De ce unele persoane sunt asa nesimtite

7 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Ca sa nu fie toate simtite laughing Asa ne-a lasat Dumnezeu ce vrei? Si app ce intrebare mai e si asta. Doamne straight face

| CLau8GeRrY a răspuns:

E o intrebare la care nu cred ca poate raspunde nimeni.E pur si simplu firea lor de a fy.Ei/ele se cred interesan ti/te sau mai presus de oricine daca vorbesc urat, fac pe smechery/ele sau daca jignesc si ranesc, dar nimeni nu poate sa-i/sa le schimbe.un sfat: Ignora acele parsoanekiss

| WorkinForThis a răspuns:

Salut cristina, probabil ai avut unele neintelegeri cu unele persoane, si vreau sa stii ca imi pare sincer rau pentru tine stiu ca e rau.Pai,cauzele pot fi multiple >>> nu au fost educati cum trebuie, viata i-a schimbat,le face placere suferinta (in cazul acesta neplacerea)altora, se cred cei mai importanti si nu le pasa de cei din jur, nu inteleg ca toti sintem egali, ca nau niciun drept sa fie asa

| anaservic a răspuns:

De ciuda sau de mere. depinde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din lipsa de educatie sau pentru ca unii si-o cauta cu lumanarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le lipsesc cei 7 ani de acasa!

| cristina_4433 explică:

Te ia la misto