| vi2968 a întrebat:

De ce vara trece mai repede decat iarna?

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Pentru ca vara este si cald,si poti sta mai mult afara,ai mai multe activitati, iarna nu poti decat sa te bati cu zapada, plus ca vacanta de vara e mult mai mare ca vacanta de iarna.

8 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Pentru ca e anotimpul frumos si te distrez pleci in vacante pe cand iarna stai i casasadsi te plictisesti si ti se pare ca trece timpul greu

| Stefi_2999 a răspuns:

Fiecare are 3 luni. Ni se pare doar ca una este mai scurta decat altawinking

| oMycutzzaVrajitoare a răspuns:

Vara te distrezi la maxim si trece timpul pe langa tine:-p

| BRG a răspuns:

Bună întrebare

| Roby_2040 a răspuns:

Pentru ca e distractia mai mare...
si ce-i frumos. dureaza al dracu` de putinhee hee

| Kitty3D a răspuns:

Pentru ca vara este un anotimp calduros lipsit de scoala si de griji si noi distrandu ne si simtindu ne bine ni se pare ca trece foarte repede.happy funda?:*
xoxo

| vi2968 explică:

Mai m9oolte...pai da dar si iarna te distrez

| ienciuandrei a răspuns:

Pentru ca vara nu e scoala iarna mai mergi la scoala Logicule vara te joci fotbal te joci pe pc cu prieteni afara, iarna stai in casa si te bati cu zapada, trece vara mai rapid decat iarna pentru ca esti liber sa faci ce vrei