| RaapHaeLL a întrebat:

De ceva vreme joc Cs (Counter-Strike 1.6) fara steam,pe publice
acum m am hotarat sa mi iau steam
problema e ca in ultima vreme, pe orice server intru mi se face poze
si iau Destroyuri/Banuri aiurea
Motiv aim/wall
asa se intampla cand niste copii de 10 ani conduc serverele...

Daca iau si pe steam banuri asa,dau banii de pomana pe licenta
Eu joc respawn de obicei, dar imi plac si cele Headshot only

Recomandati mi servere tari de respawn sau headshot only
cu admini capabili
Only steam sau fara
Ms all!

1 răspuns:
| Dancila_Sergiu_1994 a răspuns:

Asa pe unele sv se fac poze la incepatori si da incepator pe acel sv dar trebui-e sa imi spui ce sv ai primit poze nu esti singuru man sper ca te-am ajutat