| AleDia a întrebat:

De cine va place mai mult: Selena Gomez sau Taylor Swift...Miley Cyrus sau Demi Lovato...Bella Thorne sau Zendaya Coleman... Miranda Cosgrove sau Jennette McCurdy...Victoria Justice sau Ariana Grande... Emily Browning sau Arielle Kebbel... Nina Dobrev sau Debby Ryan...Ryan Newman sau China Anne McClain

10 răspunsuri:
| klameteo a răspuns:

Selena Gomez,Miley Cyrus,Bella Thorne,Jennette McCurdy,Victoria Justice,Arielle Kebbel, Debby Ryan, China Anne McClain.

| amage a răspuns:

Pai sa vedem. Taylor Swift, Demi Lovato, Zendaya, Miranda Cosgrove, Victoria Justice, Arrielle Kebbel, Debby Ryan si China Anne McClain...

| ςгเรtเภยкค a răspuns:

-Selena Gomez
-Demi Lovato
-Zendaya Coleman
-Jennette McCurdy
-Ariana Grande
-Arielle Kebbel
-Debbey Ryan
-Imi plac amandoua dar vocea Chinei e superba deci China...

| andagoth_9923 a răspuns:

Taylor Swift, Demi Lovato, Bella Thorne, Miranda Cosgrove, Ariana Grande :X :X, Arielle Kebbel, Nina Dobrev:X :X, Rayan Newman

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez; Demi Lovato; Bella Thorne; ---//---; Debby Ryan si Ryan Newman.
Vaai o urasc pe China Anne McClain, iac viitoarea "stea" Disney :-&

| NaruToNR1 a răspuns:

Sunt curve dale dreacu

| Demzz a răspuns:

1.Taylor Swift.
2.Miley love struck love struck love struck
3. Zendaya big grin
4. Janette.
5.Ariana.
6.Emily
7.Debby
8.China

| MissIoana2002 a răspuns:

Selena Gomez,Demi Lovato,Bella Thorne,Jennette McCurdy, Ariana Grande, Arielle Kebbel, Nina Dobrev, China Anne McClain

| R3V0 a răspuns:

Selena Gomez,Demi Lovato,Bella Throne,Jennette McCurdy,Ariana Grande,Arielle Kebbel, Debby Ryan, Ryan Newman! happy

| roxy1997 a răspuns:

Selena gomez, demi lovato, miley cyrus, Bella Thorne, Zendaya Coleman, Debby Ryan,