| JoMo a întrebat:

De Craciun ar fi mai bine daca mi-as cumpara un sac de box, niste gantere si cateva greutati in plus(+10kg) ar gi mai bine decat un xbox kinect?

2 răspunsuri:
| Sabinutza16 a răspuns:

Da ar fi mai bine sa-ti cumperi prima varianta caci asa macar nu stai toata ziua in fata unui ecran si iti si strici ochi! mai bine iti iei sac de box etc si macar faci si sport! Bafta:*
P.s Sper ca vei avea un craciun fericit happy

| bodysun a răspuns:

Prima varianta pentru ca xbox-ul iti va distruge ochii, nu faci miscare, daca o sa devii dependent o sa devii supraponderal, palid la fata etc etc, deci mai bine sacul de box ganterele (faci muschi devii mai atractiv pentru fetite) xbox - (minus), gantere + (plus)