| Kanpeki a întrebat:

De curand am instalat Metin 2 Eternity si cand vreau sa ma joc imi scrie " failed to connect to the server " de fiecare data. Am nevoie de Hamachi sau de ce nu pot juca? ( sau e o problema temporara la servere )

Răspuns Câştigător
| RockAngelZ a răspuns:

Este o problema la Servere! Te-ar ajuta sa il dezinstalezi si sa il instalezi din nou deoarece sunt prea multi oamenii in server sau poti sa te duci pe alt server 2 sau 3 sau depinde care servere nu le-ai incercat sa le incerci!

2 răspunsuri:
| Nicusor1999 a răspuns:

Apai NarutoMihai e problema asta de mult de pe 21 iunie 2012 dar si in septebrie sa fie o problema temporara la servere?

| everybody16 a răspuns:

E decat o problema temporara la servere se intampla de obicei la foarte multe metine si mie misa intamplat bafta sper sa iti mearga