| Andreea19Alina a întrebat:

De curand mi-am cumparat un aparat foto marca Fujifilm si vanzatorul mi-a spus ca atunci cand ajung acaasa sa il incarc dar nu stiu cum deoarece nu am nici un cablu de incarcat, daca exista asa ceva, eu i-am pus 2 baterii si merge si nu stiu ce sa fac deoarece trebuie sal incarc! sper sa ma puteti ajuta!

1 răspuns:
| Dana9715 a răspuns:

Si eu am tot Fujifilm dar ca sa il incarci trebuie sa iti cumperi un incarcator pentru baterii, adica sa scoti bateriile din el si sa le pui la incarcat.vezi ca ''incarcatorul ala se numeste acumulator. funda?