| ralucutza_6101 a întrebat:

De la cati ani poti face modeling?

Răspuns Câştigător
| Adda_5330 a răspuns:

Manechinele femei pot avea 1.73 – 1.90 m si intre 13 si 25 ani. Femeile fotomodel, hostess sau promoter pot avea varsta intre 13 si 65 ani si nu exista restrictii de inaltime. Trebuie sa fie in buna conditie fizica, un corp armonios, un ten sanatos, aspect placut si in pas cu modahappy
Sper ca te-am ajutatbatting eyelashes
Fundita? love struck

2 răspunsuri:
| elizabeth a răspuns:

De la 15-16 ani. poti si de mik.

| MilyHarunto a răspuns:

In medie, modelele isi incep viata de modele pe la 13 ani, dar poti si mai tarziu, cand ai calitatile posibile pentru a deveni model!