| alexandrutza_5404 a întrebat:

De la cati ani poti sa te epilezi?

Răspuns Câştigător
| gaby_1815 a răspuns:

Sfatul meu peste 15 ani ca sa nu ai problema mai tarziu sa creasca parul mai mare dar depinde in ce zone maii intereseaza-te si tu sau intreaba-ti mama! bafta

6 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

De la cati ani iti apare par pe picioare.

| pryncesSs a răspuns:

Hei. Te poti epila la ce varsta vrei tu, daca e cazul.Dar cel mai bine e sa incepi sa te epilezi cat mai tarziu, deoarece peste timp va incepe sa iti creasca parul mai mare, si va fi o adevarata bataie de cap.

Sper ca te-am ajutat:]

| Pepper9 a răspuns:

Buna.
Nu exista o varsta de la care te poti epila(cu epilatorul sau cu ceara,restul nu este oricum recomandat), poti sa faci asta de cand ai tu nevoie, fie ca ai 10 ani sau 16.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Pai normal ar fi la varsta de 17-18 ani dar unele fete incep in ziua de azi si la 9-10 ani. deciii. de la ce ani vrei tu.

| Cory_1336 a răspuns:

De la cat vrei tu.

| Gabriela98 a răspuns:

De la cati ani vrei...eu de la 11 ani am inceput sa ma epilez