| cxxyy a întrebat:

De la ce vârsta considerați ca e ok sa te epilezi?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu contează vârsta, contează ca părțile la vedere să aibă un aspect ingrijit, igienic. Despre cele ascunse, intrebi partenera

| Adry05 a răspuns:

De când vrei și simți, nu văd rostul unei limitări de vârstă aici. nu e ca și cum te afectează negativ că te epilezi

| MihaelaDart a răspuns:

Cand te simti pregatita.
Eu am inceput de la 15 ani, alte fete am vazut ca si de la 12-13 ani o fac asta daca intr-adevar parul pe picioare este foarte vizibil si deranjant.

| goguPatent a răspuns:

De cand ai par care necesita epilare.

| Furnicuta000 a răspuns:

Cand iti creste parul. Eu la 12 ani aveam par vizibil si a trebuit sa ma epilez