| Ioana :x a întrebat:

De la ce varsta este cel mai bine sa te epilezi pe picioare? big grin

11 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Cand te simti pregatita e totul OK. Stiu fete care s-au epilat de la 13-14 ani. Daca e cu ceara e mai dureros... acum nu stiu...cand crezi ca vrei sa scapi de parul de pe picioare ( daca te duci la mare sau asa )

| c0rn3l1uss a răspuns:

Nu stiu. big grin

Cand e padurea mare laughing

| Locaa a răspuns:

Eu una am inceput la 11 ani sa ma epilez cu aparat electronic de la braun

| irina222 a răspuns:

De la 12 ani.happy

| mimikafrumusika a răspuns:

Depinde cu ce.Lama e buna cat timp nu te tai, dar ceara e prea dura pentru o piele fina.Eu am inceput de la 11.acum am 13 dar tot nu am curaj sa incerc ceara.sad

| michy a răspuns:

Cand vrei sa nu mai fi considerata un copil.Eu mam inceput sa ma epilez la varsta de 13 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca de la 15 in sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am epilat la 12 ani jumatate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am epilat la 12 ani jumatate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eu am inceput de la 13 ani jumate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La orice varsta