| OnWeed a întrebat:

De maine incepe scoala din nou si am o intrebare pentru elevi, a-ti reusit sa faceti tot ce va-ti dorit in vacanta asta? Vi s-a parut scurta sau lunga? happy

Eu nu am reusit sa fac chiar tot ce mi-am dorit, ar mai fi fost destule lucruri si mi s-a parut cam scurta, ca sa nu mai spun ca nu mi-am facut nici o tema si sigur o sa ma trezesc cu niste note de inceput foarte "bune".

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Orice lucru bun dureaza putin.

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Toate vacantele sunt scurtelaughing
Eu i-am promis profei de romana ca ii fac un eseu pe care l-am facut pana la jumatate si apoi mi-a fost lene sa il mai continui.Presimt ca maine ma va desfintalaughing

| arysa a răspuns:

Saptamana asta am 2 teze si o lucrare+alte teme si nu am facut nimic, nici macar nu am caietele, sunt la o colega.big grin Ceea ce am reusit vacanta asta a fost sa ma odihnesc, sa mai slabesc putin si sa ma distrez.

| Marii a răspuns:

Nu mi-am dorit sa fac ceva deosebit vacanta asta. A fost mai lunga decat vacanta normala de iarna. N-am avut nicio tema, asa ca nu-s stresata. happy

| lolly_3072 a răspuns:

Mult prea scurta pentru ce urmeaza.laughing

| yanny`s a răspuns:

Nu prea am avut mult timp in vacanta asta, dar mi-e de ajuns. faza urata e ca incep cu tezele asa din prima si nu prea e bine. in situatia asta prefer inca o vreme vacantalaughing

| Bia:X a răspuns:

happy eu nu mai am teze sau ceva de genu... poate cateva teste surpriza ca de obicei. eu nu am invatat nimic m-am trezit dimineata ca trebuie sa fac 3 referate si ca am nevoie de ele mainelaughing asta e sper sa reusesc sa le termin desi nu prea credhappy tot ce am facut in vacanta a fost sa dorm, sa stau pe mess, pe TPU, pe hi5... nimic altcevalaughing dar asta e happy mie si vacanta mare mi se pare scurtahappy happy

| Cretzule a răspuns:

Destul de scurta tot ce n-am reusit este sa invat la teza big grin

| LightBlue a răspuns:

A fost foarte tare happy am fost absorbita de carti laughing desi n`am invatat doar am citit din twilight whistling sh PC`ul a fost una dintre preocuparile mele laughing am dormit un sfert d noapte sh o jum de zi laughing sh am asteptat sa se topeask zapada dupa c m`am plictisit de ea big grin

a fost scruta laughing mai vreau :X

| OnWeed explică:

Si eu am 2 teze si un test in prima saptamana si n-am facut nimic toata vacanta...

| Deeza a răspuns:

Sigur ca mi-a parut foarte scurta pentru ca liceul Ferdinand a 'invatat' pana miercuri 23 dec. Noi ne-am 'porcit' 2 saptamana de vacanta (o saptamana si 3 zile) si acum a trebuit sa recuperam orele pierdutestraight face

Si eu la fel m-am odihnit si am mers numa la patinoar:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s`a parut vacanta asa oklaughing, iar m`am trezit vineri ca :wow e vineri, iar eu dau luni teza la romanastraight face. N`am invatat nimic`nimic, o sa incasez un 2 in teza oh go onlaughingda`i ok ca-mi permit n`am nici un 8straight face. Is o inconstienta, asa-i?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am scapat de teze... norocu` meuwinkingwinking
Teme pe vacanta, nu prea au fost.decat la materiile importante, deci am mai lucrat pe la mate si fizica, in rest nimic.
A fost o vacanta de recreere in care m-am simtit super:X:X.