| anku_4913 a întrebat:

De pe ce site-uri imi comanda haine online?:d

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

Sincer nu e o idee bine sa comanzi pesite pentru ca nu mereu se potrivesc numerele la incaltaminte chiar si imbracaminte si ce faci cu ele daca nu ti se potrivesc? si apoi una e poza alta e sa vezi produsu. calitatea felul cum arata. nu te sfatui dar. e pb ta ok

4 răspunsuri:
| Mwhahahaa a răspuns:

Nu intodeauna e bine sa comenzi haine dupa animite site-uri.Eu una de cand am net....am comandat doar de 5 ori.tongue Dar imi place sa fac shopping..pasiunea mea :Xblushing

xoxo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://images.google.ro/......tp?/images
de aici iti alegi site-urile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi am comandat de pe site. unde au marimile si de la noi...haine pentru fete de fite.si ff ieftine.aduse din america.www.amiclubwear.com asta e site+ul...si comanda poti face la o fata ad incaltamintevip