| DontHateMe a întrebat:

De unde as putea cumpara tenisi converse all star? Din Brasov. FUNDA si vot!

Răspuns Câştigător
| pufoseniaRO a răspuns:

Pai eu mi am luat din ofice sau intersport sau hervis nu stiu daca in brasov sunt aceste magazine ca eu mi am luat din bucuresti...bafta la gasit conversi (apropo si eu iubesc conversii de la conversehee hee

2 răspunsuri:
| BbqOmgWtf a răspuns:

Hey,Heey!

Pai, nu prea esti norocos/asa daca stai in brasov. Am un var acolo si l-am intrebat, nu prea.ai sanse. Dar nu te da batut/a, poti da comanda pe www.okazii.ro;)

Sper ca te-am ajutat! :D

| stefypufy a răspuns:

Nu stiu daca mai este valabila intrebare. dar te poti duce in Unirea Shopping Center sau daca nu pe ''Republicii''!happy[S`ar putea ca in Unirea sa gasestion the phone