| anamaria82726 a întrebat:

De unde iau tigari la bucata?

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

De la tatal tau laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Ai grija ce sfat ii dai ca poate le are tasu numarate, si il prinde laughing Ca sti cum e, daca iei una, si vezi ca nu se prinde, mai iei si inca una si inca una, pana zice ta-su, ba da am luat pachetu asta acum 3 ore si e aproape gol, chiar asa mult am fumat? ia sa le numar eu de-acum incolo. Asa ca ai grija, ca merge doar o data sau de 2 ori laughing

| Andreeush a răspuns:

De la prieteni fumatori. La magazin nu cred că ai șanse să îți dea la bucată.

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa, pai eu nu ziceam sa fure, nici sa imprumute... sa-i ceara laughing)