| alexa1898 a întrebat:

De unde pot comanda cartea "Zori de zi" din saga Amurg ieftina? Cel care imi da site-ul de unde o pot lua cel mai ieftin primeste funda. Promit si voturiwinking

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Buna! Daca vrei iti trimit eu prin email toate cartile twilight, in romana. trimite mesaj privatwinking

3 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Eu iti recomand sa o iei din supermarket. din cate am obs pe net sunt mai scumpe. cred. daca esti din bucuresti, am vazut'o si la cota pantelimon si la carrefour colentina. daca vrei neaparat de pe net o poti comanda de la editara rao.

| Anduuu a răspuns:

Ti-o dau eu pe mess gratis daca vrei s-o citesti stand la calculator! Dca nu o poti comanda de aici http://www.librarie.net/carti/119377/Zori-Stephenie-Meyer imi dai un mesaj pe TPU daca alegi prima optiune;)