| valy a întrebat:

De unde pot cumpara o camera video cat un breloc? http://www.go4it.ro/......9092/.daca cunoasteti magazine sau site-uri.

3 răspunsuri:
| tarziu a răspuns:

Stiu eu un domn care a adus din orient, nu stiu exact forma dar parca era 600 lei...mai bine ai rabdare ca apar pana in vara si la noi

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

Vezi ce scrie in acel articol?
"Am fi vrut să vă dăm un link spre un magazin virtual din ţara noastră unde se comercializează această cameră, însă ea nu ajuns pe meleaguri europene. "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camera aia filmează mai prost decăt majoritatea telefoanelor, mă îndoiesc că ai face ceva util cu filmările alea.