| criss06 a întrebat:

De unde pot descarca Microsoft Office 2003 Professional, 2003 sau 2007 fara sa platesc, sau sa fac ceva conturi pe anumite site-uri, dau fundoi!

1 răspuns:
| Zartbitter a răspuns:

Descarcă OpenOffice de pe http://www.openoffice.org/, este o alternativă gratuită care nu necesită costuri. În plus, ai o variantă foarte bună în limba română și ai în permanență suport din partea comunității (poate mai bine decât aici pe TPU) :-)
Nu există nimic esențial din ce poate face Microsoft Office și să nu poată face OpenOffice. Îți ia câteva clipe să te obișnuiești cu programul, apoi poți salva toate fișierele în formatul Microsoft (.doc,.xls,.ppt etc.)
De asemenea, poți încerca și Google Docs.