| alexcoman34 a întrebat:

De unde pot descarca un cs bun sa mearga si varianta cu boti si online DAU FUNDA PE NET NU E DECAT ALA DE LA BESTIAL crying!

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Cumpara jocul ca este pana in 50 lei in magazinele Real! sau poti cumpara steam cu tot cu joc de pe net exemplu computergames, il cumperi totodata ai si steam si nici nu mai ai probleme cu el cand se strica in stergi si il reinstalezi din stam de cate ori vrei!
Aici nu putem da piraterie/ilegalitati.

| RitaDeluxxxe a răspuns:

Cauta pe google de canada adica punct ca...ca nu am voie sa dau site uri...si cauta cs ul care l doresti.