| gabryel a întrebat:

De unde pot downloada filmul " Pact cu diavolita " cu subtitrari in romana si free?

3 răspunsuri:
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Bedazzled[ 2000 ] gratuit
Genuri: Comedie, Fantastic, Romantic
Actori: Brendan Fraser, Elizabeth Hurley, Frances O'Connor, Miriam Shor, Orlando Jones, Paul Adelstein, Toby Huss, Gabriel Casseus, Brian Doyle-Murray, Jeff Doucette, Aaron Lustig, Rudolf Martin, Julian Firth, Iain Rogerson, Biddy Hodson
Director(i): Harold Ramis
BEDAZZLED este o comedie romantica delicioasa in care programator inhibat, Elliot Richards (Brendan Fraser), se straduieste fara succes sa fie bagat in seama de o colega de serviciu. Cand Elliot implora disperat: "Doamne, as da orice fiu cu femeia asta!", Diavolul, care probabil tragea cu urechea, ii apare sub o infatisare super-sexy (Elizabeth Hurley) si ii propune urmatorul pact: prestarea a sapte dorinte arzatoare in schimbul a una bucata suflet beneficiar. Elliot are insa o unica dorinta: sa fie alaturi de frumoasa Allison (Frances O’... )si il poti descarca de aici:http://www.dump.ro/......wnload.php