| Razvan126 a întrebat:

De unde pot sa cumpar petarde dintr-un oras?(mai exact Piatra Neamt ).

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Au tiganii de prin pietele din oras cate vrei oh go on
mergi si ii intrebi pentru ca nu le tin la vedere ca le confisca curcaneiiwinking

1 răspuns:
| thedistroyer a răspuns:

Buna.Am fost acum 2 zile. DUte in mijlocul pietei mari si sunt tinganci k clopotei, la mine au venit si mau intrebat dar te duci si intrebi.E 5 lei cutia dar cred ca lasa si la 4.Bomba ruseasca e 2, 5 lei anul trec la tarabe am dat 70 bani.ma rog scump dar daca vrei faci asa.succes