| vasy0693 a întrebat:

De unde pot sa descarc si eu de toate soneriile si mid-urile telefonului Nokia 5310 XpressMusic?

http://cumsefoloseste.ro/wp-content/uploads/2010/03/5310 .jpg

Nu am eu telefonul acesta ca sa imi trebuiasca toate melodiile, vreau sa gasesc o sonerie care imi place si este la acest telefon. Asa ca daca cineva are acest Nokia, atunci poate sa imi spuna de unde sa le iau.

Răspuns Câştigător
| alecsasweet a răspuns:

Http://www.zedge.net/......ia%205310/
sper ca te-am ajutat. funda?

1 răspuns:
| vasy0693 explică:

Nu am gasit din pacate soneria pe care o cautam, dar apreciez gestul