| ana6 a întrebat:

De unde pot sa downloadez toate melodiile din serialul nini?

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Bună,
Sunt 13 melodii şi acestea sunt:
1. Arriba Las ilusiones
2. No te importa
3. Eso no se hace
4. Reirse es gratis
5. Mamas del alma
6. No creo que pueda
7. Arriesgate
8. Mi enemigo conmigo
9. ¡Que sensación!
10. Te amo más
12. Que sabes de mí
13. Mi Romeo

Copiezi linkul cu melodiie si il pui aici si apoi dai convert.

http://www.youtube-mp3.org/

| Missperfect a răspuns:

Salut! Poti dowloanda orice melodie pe care o vrei dowloandand programul emule (nu cel nou cel vechi pentru.ca este mai bun)eu de pe emule dowlaondez sau de pe videosearh dar trebuie dowloandat! Sper ca te-am ajutat!

| Missperfect a răspuns:

Salut poti sa iti dowloandezi orice melodie de pe emule sau de pe videosearh (dar trebuie dowloandate programele!

| ancaioanamaria a răspuns:

Hey exista youtube download http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-to-MP3-Converter.htm poti downloada orice melodie. Sper ca te-am ajutat. Daca da FUNDA! :o3