| alexy a întrebat:

De unde sa descarc un fisier cu apocalipsa.Please!

Răspuns Câştigător
| Shagun a răspuns:

Nu stiu daca la asta te referi. Eu am inteles ca vrei un referat despre apocalipsa (fisiererul e altceva, poate avea mp3, video, poze, etc). Uite un site care are un referat bunicel zic eu. Nu stiu nici pentru ce iti trebuie. Cred ca la religie :D
http://www.calificativ.ro/......d5948.html
E un document word arhivat. ( ar trebui sa ai Winrar in pc, toate documentele cand le descarci sunt arhivate )
Daca nu te descurci... cand deschizi fisierul, winrar acolo dai "extract to" si selectezi unde il salvezi. Asa o sa ai un document Word.
Sper ca te-am ajutat :*

2 răspunsuri:
| alexy explică:

Un fisier word sau Adobe reader.

| necris77 a răspuns:

Ce apocalipsa? firma, program, melodie?
Incercati sa formulati intrebarile un pic mai clar daca vreti sa va ajutam.