| HelloKitty_9514 a întrebat:

Deci am avatar pe mess. eu mi-l vad. dar persoanele din lista mea nu mi-l vad. si nici eu nu vad avatarele catorva persoane. am mai multe id-uri si nici la alea nu mi se vede avatarul. care sa fie problema? app. am modem de la digi si merge cam greu netu. asta sa fie problema?

13 răspunsuri:
| johnny1992 a răspuns:

Problema poate fi de la internet in proportie de 90%... daca status`ul se schimba dar imaginea de la avatar nu atunci reinstaleaza mess`ul (versiune mai noua)!
Sper ca ti-am fost de folos!

| jabiilord a răspuns:

Cred ca aici iti poti gasi raspunsul si rezolvarea la problema ta: http://www.tutorialepc.ro/......enger.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Asa mi se intampla si mie de cateva zile bune.Nu stiu de ce, dar ai putea incerca sa reinstalezi messengerul. Mult succes :*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

…De cate ori vad visele cum se sfarsesc…de atatea ori ma ambitionez sa reusesc.Am viata mea si asta nu se va schimba…s-aude o voce…:Speranta moare ultima!…Ele zambesc, iar eu plang, asa
sunt toti. Odata o sa vada cine va castiga in viata? Oare de ce sunt asa? Toti sunt fitosi pe lumea asta...Nu pot sa cred! O sa vedeti! Voi avea dreptate. Mai tarziu se va vedea asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am internet pe romtelecom si tot la fel...eu il vad pe la lor, dar ei inschimb nu...
care sa fie problema...astept neaparat un raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu de ce nu se vad, am incercat si cu versiunile noi si cu updateuri si cu flash player. si nu merge!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi situatiestraight facestraight facestraight face... stie cineva ceva?sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am pe rds si la fel e si la mine sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie la fel mi se intamplastraight face e de la ei oh go on sa speram ca o sa rezolve cat mai curand rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la Yahoo, toti care folosesc messenger si i-am intrebat au problema asta. am instalat si messenger 11 si tot la fel. deci asteptam...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci toata lumea se plange de asta in ultimul timp. Care e solutia? Astia de la Yahoo vor sa ne faca cu orice pret sa descarcam Yahoo Messenger 11. Acuma daca ti neaparat sa vezi imaginile poti sa-l descarci... daca nu ti neaparat atunci nu-l descarca. Si eu am problema asta insa nu ma tenteaza deloc sa iau 11-le nu stiu de ce...Ce e nou nu e neaparat mai bunhappy

| AndR3y_2220 a răspuns:

Buna, nu e nici de la net nici din calculatorul tau deci in privinta asta sa nu iti faci griji, e de la servarele yahoo, nu prea mai fac fata la atatia utilizatori si la mine de cateva zile tot asa e, multi se intreaba de ce dar deocamdata noi nu putem face nimic in privinta asta, ii asteptam pe cei de la yahoo sa isi faca o baza de date mai mare si sa rezolve problema aceasta! Deci NU E DE LA TINE tongue nu iti mai face griji...Multumesc sper ca ti'am fost de folos tongue

bye...:*