| GaByTzZu_5314 a întrebat:

Deci am la scoala o fata si am tot vb cu ea si din vorba in vorba m-a intrebat de cine imi place si pana la urma i-am zis ca imi place de ea.acum ea isi bate joc de mine in sensul ca face glume si i-am zis la un baiat care stia ca isi bate joc de mine : "asta nu`i fata, da`o masa" si acum tot asa isi bate joc de mine...si mie inca mia imi place de ea si am incercat sa vb cu ea si acum zice lasa-ma... ce sa fac ca sa nu rada nici ea de mine nici ceilalti?

ajutor

2 răspunsuri:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Doamnee ce fraieraa. Nu o mai baga in seama sa vezi cum o sa inceapa sa ii placa de tine. si va veni dupa tine si poti sa o refuzi politicos.

Este o nesimtita si nu trebuie sa o lasi sa isi bata joc. Incepe si tu sa iti bati joc de ea si arata.i ca nu.ti mai place de ea.
Incearca sa iti gasesti o prietena si sa vezi ca va fi geloasa.
App cati ani ai?