| TbxIonutMult a întrebat:

Heiii?! Am si eu nevoie de ajutor am stat cu un baiat 1 saptamana si acum ca ne-am desp eu credeam ca ma vrea inapoi dar nu era asaoh go on intr-o zii de marti euu aveam ora de la 1 pana la 2 si el nu m-a lasat sa ma duc la ora ma tinea ma lua in brate si ma musca de gat(asta dupa ce ne-am desp) Eu vb si cu fratele lui la telefon si ne intelegeam bine si lui i placea de mine...eu i-am zis ceva de fratele lui si el nu a inteles bine(asa zice el) si a mers una doua cu papagalul la fratele lui.era ceva de genu ca el ma iubeste pe mine si fratele lui "nu a inteles bine". Buna intr-o zii ma suna si imi zice ca ce inventez eu ca nu stiu ce si a inceput sa ma faca in toate felurile (asta prin mesaj) si am incercat sa i explic ca nu e adevarat si nu a vrut sa ma creada normall la crezut pe fratele lui! A zis sa nici nu ma uit la el cand il vad la scoala! Eu eram foarte suparata plangeam eram distrusa si atunci m-a sunat fratele lui sa imi explice ca nu a inteles bine nu i-am raspuns dar a insistat prea tare si pana la urma i-am rasp se auzea pe vocea mea ca plangeam si m-a intrebat plangi eu am zis ca nu dar a zis ca oricum stie ca plang deci sa recunosc! i-am recunoscut si a zis ok mai vorbim. asa mai departe. el avea un prieten un fel de var si i-a zis ca eu am plans dupa X si a inceput sa rada de mine pe mine ma durea rauu ca isi bate joc de mine in halul ala! Bun au trecut cateva zile(tin sa mentionez ca el nu a venit la scoala de o saptamana )pana la urma l-am iertat pe fratele lui! acum prietenul lui asa spusul var isi tot bate joc de mine ma insulta si azi la scoala o vrut sa ma loveasca si l-am impis in copac si i-am zis du-te morti m-ati de copil ambulant! imi tot scrie mesaj cu insulte dar eu nu il bag in seama! El inca nu a venit la scoala si lipseste de o saptamana si ceva?!?!?! ce credeti de ce nu mai vine la scoala? Si oare ma place doar ca s-a suparat din cauza aceea?

2 răspunsuri:
| Daisylutza a răspuns:

Foarte complicat de zis.probabil ca te place, dar dupa cum stiu eu acest tip de baieti, la el ''a placea'' pe cineva inseamna a considera ca arata bine.etc.Deci,incearca sa ii observi comportamentul mai indeaproape si cred ca vei realiza singura daca te place sau nu.(APP am si eu o intrebare pe contul meu, daca vrei sa ma ajuti.este legata tot de relatiilaughing

| tweetym a răspuns:

Ce conteaza daca te place sau nu? Chiar mai ai de gand sa-i dai sanse? Sunt si altii mai buni, mai bine asteapta pe cineva care sa te merite.