| minnieee a întrebat:

Buna TPU happy. Am nevoie de ajutor laughing. La un baiat ii place de mine. Faza e ca mie nu-mi place de el deloc.Si mai ales ca le-a zis tot la prietenii lui straight face, cu care sunt si eu prietena.Acum ei fac batjocura de el mai mult dar prin batjocura aia fac batjocura si de mine.
Oricum, baiatul ala e prea insistent :-l.Si devine enervant.Ieri mi-a zis ca nu se lasa pana nu o sa zic "da" si chiar nu voi zice laughing. Pentru ca n-am chef sa rada toti de mine si eu nu sunt genul care sta in batjocura cu baietii.Azi m-a intrebat a 10 a oare ce sanse am la el si nu stiu ce sa-i spun ca sa nu se supere :-s.
Imi puteti spune ce sa-i zic sa termine, mie-mi place de un baiat cu care sunt in clasa si e si el prieten, dar daca ii spun sigur se cearta cu el, pentru ca s-a mai certat cu el tot din vina mea rolling eyes.
Scuzati ca am scris atata si scuze daca am unele greseli happy.

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Il refuzi politicos. Ii spui ca nu esti atrasa fizic de el, ca nu simti nimic pentru el si ii mai spui si ca esti ocupata ca nu ai timp de o relatie in acest moment ca sa fie mai rabdator ca poate are sanse in viitor, etc.Bafta! :* >big grin

2 răspunsuri:
| minnieee explică:

*Am uitat sa zic ca l-am refuzat frumos, dar nu intelege.Contiuna sa insiste.

| sk8erGurlRuxy a răspuns:

Spune-i un NU hotarat: e baiat, va intelege! Spune-i ca te-ai saturat sa se tot tina dupa tine si sa te intrebe daca ai sanse cu el...insa daca tot continua, ignora-l! E un fel de "pedeapsa" ce cred ca o sa ii puna cap. Sper ca am ajutat! happy Funda? nu am nici una... big grin