| Andreea_Deya_1998 a întrebat:

Deci am nevoie de ajutor.laughing Era un videoclip cu un peisaj de primavara sau ceva de genu...cu o masina care mergea pe autostrada si dintr-o data aparea o fata (fata cu z intre t si a,dar nu ma lasa sa scriu asa)urata de groaza care tipa si te speriai pentru ca nu stiai ca apare,e un mod de a speria pe cineva, are cineva habar cum se numeste? sau un link, ceva? puppy dog eyes

1 răspuns:
| Northern a răspuns:

Merci că mi-ai adus aminte de fratele meu.El mi-a pus videoclipul cu mașina și n-am să uit asta toată viața mea.Îmi pare rău că nu te pot ajuta cu link-ul.