| 3NGL3ZUL a întrebat:

Deci am si eu o intrebare legata de metin2 united pe mine m-a ajutat un viitor GM si am ajuns intre timp lv 87 cu otel +9 cu bonusuri partisan+9 cu bonusuri etc pana acum m-a crescut Gm in v2 si in v3 si in padurea rosie.De padurea rosie voiam sa va zic in special fiindca am intrebat pe toata lumea pe care o stiu "unde cresc foarte bine la lv 87 razboinic si toti au zis padurea rosie.
pe scurt:Mai este un loc unde sa cresc foarte la lv 87 razboinic in afara de padurea rosie
(va rog cititi tot)

307 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am lv 88 dar nu stiu unde e v 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se mai creste bine si in New Map

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

New map cel mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... pana si de la lvl 80 poti sa cresty in new map mergi la tim, batranul din map1 dai pe el si dai pe Liho si te va teleporta intr-un loc unde sunt mobi de 100 si cresty foarte bine la ei si in+ pica destul de des, la mobi watergem si piece of crystal... bftwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neu map (liho(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai intm bune si esti bun in new map tongue eu de la lv 80 cesc acolo acum am lv 115

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, in linho

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba te duci la tim si dai pe liho acolo cresty pana in lv 120

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu merge map2 sau templul are o problema cand intru trebuie sa stau 3 zile si e enervant! angry angry angry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V3 maa acolo cresti si in v4winking ia aminte de la SayLee regat bluewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In v3 frate ca acolo cresti cel mai bine nu in padurea rosie unde te duci la aia si au 80 cu 4 du-te in v3 ca aia au 85, 82, 80 cu 4 etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare am pe HD mt2 lvl 123 si nu stiu unde sa cresc unde sa ma duc V3 sau V4?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In v3 se creste foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da amciti it dau un con este numele
alex4555 si parola alexandru ok este din united si pe ro si pe italiano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
mai exista
in v3
sau v2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dracula ascultama pe mine vezi ac aproape de centrul orasului ee un mos pe nume tim dai pe el si dai la prima si o sa te dea intr-un loc cu de aia de 90 mie acolo mia picat king si ucigator de lei acolo cresti cel mai bine pentru lv tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care ma ajuta si pe mine la ceva? am mai multe caractere pe nemesis si nu pot intra pe ele. ajutati-ma va roooog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da new map liho mergi la tim si dai pe liho

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in grota exilului in map1 dreapta jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la Tim in map 1 si pune pe Liho in cam aproximativ 30 min. faci 3 nivele si vreo 100 si ceva kk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este du-te in grota exilului cu inel de experienta si braveri cape si in 1 h faci lvl garantat 100% iti zic din proprie experienta am lvl 98happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da wa eu nu pot intra pe cont ca ma duce sa aleg din nou serverul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah in v3 cresti mult mai bine decat in pasurea normala sau in mulutrele shohon creseam 1 lvl pe 1:00

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liho

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in new map du-te la tim si dai pe liho si acolo cresti super bine daca ai iteme bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la tim si dai liho faci multi bani si lvl-u tau cresti si repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba du-te in noua map la tim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall eu zic sa te faci in V3 90 si dupa sa te duci LIHO pana la GM.Au asa am facut si am crescut ffff repede acum am lvl 125

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pl,...
du-te nene in new mapbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am lvl 105 si sunt ninja si si acum cresc foarte bine in V3 da desigur ai nevoie de iteme bune eu cand m-am dus acolo aveam toate chestiile epice iar in V3 pica chestii bune am hwangu +6 si 2 water gem si 1 cristal deci cresteti in V3 pana faceti 115 APOI VA DUCETI IN VALEA MOARTA AVETI NEVOIE DE UN PERMIS CA SA MERGETI ACOLO