| 3NGL3ZUL a întrebat:

Deci am si eu o intrebare legata de metin2 united pe mine m-a ajutat un viitor GM si am ajuns intre timp lv 87 cu otel +9 cu bonusuri partisan+9 cu bonusuri etc pana acum m-a crescut Gm in v2 si in v3 si in padurea rosie.De padurea rosie voiam sa va zic in special fiindca am intrebat pe toata lumea pe care o stiu "unde cresc foarte bine la lv 87 razboinic si toti au zis padurea rosie.
pe scurt:Mai este un loc unde sa cresc foarte la lv 87 razboinic in afara de padurea rosie
(va rog cititi tot)

307 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa cresti mai bine in new map. te duci la tim si dau in liho acolo eu am facut de la 89 la 98 (lvl)in 2 zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te mai duci la tim si dai pe primul care scrie dupa ce dai pe el o sa-ti apara yes sau no da-i yes si te duce intr-o lume care sunt de 85, 80, 90 stiu asta pentru ca m-am crescut acolo de la lvl 80 pana la 96 si te cresti foarte repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grota exilului v3 liho si cam asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah inteligentilor pe united cel mai bine cresti in new map la 87 mai ales daca e mental si are P-uri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am lv 88 dar nu stiu unde e v 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se mai creste bine si in New Map

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

New map cel mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... pana si de la lvl 80 poti sa cresty in new map mergi la tim, batranul din map1 dai pe el si dai pe Liho si te va teleporta intr-un loc unde sunt mobi de 100 si cresty foarte bine la ei si in+ pica destul de des, la mobi watergem si piece of crystal... bftwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neu map (liho(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai intm bune si esti bun in new map tongue eu de la lv 80 cesc acolo acum am lv 115

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, in linho

| warcraft a răspuns:

In v3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba te duci la tim si dai pe liho acolo cresty pana in lv 120

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu merge map2 sau templul are o problema cand intru trebuie sa stau 3 zile si e enervant! angry angry angry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V3 maa acolo cresti si in v4winking ia aminte de la SayLee regat bluewinking

| silvicu97 a răspuns:

Eu va recomand sa cresteti in muntele jiho! monstri de lv
l 100

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In v3 frate ca acolo cresti cel mai bine nu in padurea rosie unde te duci la aia si au 80 cu 4 du-te in v3 ca aia au 85, 82, 80 cu 4 etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare am pe HD mt2 lvl 123 si nu stiu unde sa cresc unde sa ma duc V3 sau V4?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In v3 se creste foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da amciti it dau un con este numele
alex4555 si parola alexandru ok este din united si pe ro si pe italiano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
mai exista
in v3
sau v2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dracula ascultama pe mine vezi ac aproape de centrul orasului ee un mos pe nume tim dai pe el si dai la prima si o sa te dea intr-un loc cu de aia de 90 mie acolo mia picat king si ucigator de lei acolo cresti cel mai bine pentru lv tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care ma ajuta si pe mine la ceva? am mai multe caractere pe nemesis si nu pot intra pe ele. ajutati-ma va roooog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da new map liho mergi la tim si dai pe liho

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in grota exilului in map1 dreapta jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la Tim in map 1 si pune pe Liho in cam aproximativ 30 min. faci 3 nivele si vreo 100 si ceva kk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este du-te in grota exilului cu inel de experienta si braveri cape si in 1 h faci lvl garantat 100% iti zic din proprie experienta am lvl 98happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da wa eu nu pot intra pe cont ca ma duce sa aleg din nou serverul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah in v3 cresti mult mai bine decat in pasurea normala sau in mulutrele shohon creseam 1 lvl pe 1:00

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liho