| 3NGL3ZUL a întrebat:

Deci am si eu o intrebare legata de metin2 united pe mine m-a ajutat un viitor GM si am ajuns intre timp lv 87 cu otel +9 cu bonusuri partisan+9 cu bonusuri etc pana acum m-a crescut Gm in v2 si in v3 si in padurea rosie.De padurea rosie voiam sa va zic in special fiindca am intrebat pe toata lumea pe care o stiu "unde cresc foarte bine la lv 87 razboinic si toti au zis padurea rosie.
pe scurt:Mai este un loc unde sa cresc foarte la lv 87 razboinic in afara de padurea rosie
(va rog cititi tot)

307 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa e eu la 100 lvl cresc in liho la tim

| fabian_3367 a răspuns:

1.GM nu poate sa te creasca. 2.cresti bine in V3 si new land se spune cresti bine eu am lv 115+ e misto dar n-am itemeuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In new map la tim il gasesti in mijlocul orasului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma eu am lvl 104 si cresc in v4 cresc foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In v3 la aia de lvl 37 desigur daca ai iteme bune daca esti mental poti sau in LIHO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce este de te?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti si in v3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da new map

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic in new map ca si eu acolo ma duc de la lvl 80 si cresc. Deci mrgi la TIM in logdon si apasi pe el si apare primul liho si apesi si te va teleporta in new map. Bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in noua maoa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in liho. Te duci in piata la unu tim si dai pe prima unde scrie liho si acolo cresti foarte bine ca eu la lvl tau cresteam acolo de rupeam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti sa te cresti la tim liho

| Glas a răspuns:

Care-mi da si mie un cont de lvl 1

| Glas a răspuns:

A da damisi mie mpls un cant te cresti mai bine in multele sohan
vreau si eu un cont oe metin2. united

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in Imha(New Map) ca acolo cresti bine. Dupa pe la 105 du-te la fantoma razboinic si tot in fata ca asa o sa cresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in liho te duci la tim si apesi une scrie liho cresti usurel si la lvl 95 dapai la 87.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este unu WakeUp98 va rog datii ban ne enerveaza pe toata lumea injura si bate pe oti plz dau funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate p tine te-a crescut un GM eu am 114 si hwang+9 cu pietre +7 si baron+9 primul rand i-ati inel exp si creste in muntele sohan sau iei cartea ai maro care o gasesti rar eu asa am faku mi-am luat cartea aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt gs pe united si cel mai bine la lv tau crest in v3 sau in new map

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma du-te in new map ca acolo faci in 10 minute 2 lvlwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gm sunt un jucator de metin dc cand vreau sa intru in metin2 united cate odata im da falid la server dc im da sa zi-mi plz s fac sa nu mai dea asa plzplz te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma du-te padure pina la lv 90 eu acolo am crescut te da cu lv 30 ma duc direc salbatici sa fac niste yang yau red merg v1 pina la 65 fac nimfa+9 armura de 61(depinde de rasa caracterului) si de la 65 padurea rosie incepi cu cite 1 grupa 2
dar faci foaret repede joc de 3 zile si am lv 102 sunt ninja daca eram warior eram si mai mare si sa nu va mai zic de iteme hawaang+6 rivulet 2x +6 epice baroane multe tongue deci lasati v3 ca ala e facut pr cunter attak straight face nu pentru crescut sunt doar 3 4 grupe intr-o camerastraight face nu poti creste padurea rosie si din padure new map linhohappy apropo cel mai bun la crescut e waru pe magi corpwinking succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici e cea mai buna intrebare.In map1 de duci la tim si dai Liho.Acolo sunt bosi de lvl 80 85 si 90.ByWarriorBlade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cresti in new map sau padurea rosie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La dragon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inafara de padurea rosie poti creste inLIHO foarte bine acolo cade si watergem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista in new map
acolo ajungi pe la tim si cresti foarte bine eu cresc acolo de la lv 80.si acum am lv 126 iti recomand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In grota exilului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma de lvl 87 eu am crescut in liho incercati sa vedeti ca la incepun cresteti incet de pe la lvl 93. 97 pana la lvl 115 se poate creste in liho repede incercati eu am un carecter sura de lvl 91 e foarte bunasi in liho am crescut de la lvl 83.sall! sper ca vam ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau poti sa mergi in new map pe la timwinking