| anonim_4396 a întrebat:

Deci azi am avut teza la romana si a plecat putin profa de romana ca avea nu stiu ce treaba si a venit profa de istorie in loc! Si ne-a ajutat la toata teza! Ce as putea sa-i scriu pe fb ca sa'i multumesc? happy

2 răspunsuri:
| ukukuku a răspuns:

Buna Seara, ma scuzati de deranj. vreau sa va multumesc ca astazi, asa ca de Mos Nicolaie dumneavoastra m-ati ajutat la tea de la romana, a fost un lucru foarte frumos din partea dumneavoastra! va multumesc frumos si o sa va raman datoare.
Si cum vine mosu ..ai putea sa-i duci maine ceva la scoala happy

Răspuns utilizator avertizat