| deea2904 a întrebat:

Din cate am auzit, la filologie se da teza la romana, latina, engleza/franceza si istorie/geografie, dar si ca se poate da teza la matematica, chimie etc. As vrea si eu sa stiu cam pe ce se bazeaza filologia si la ce se da teza! Multumesc anticipat!:*

1 răspuns:
| Freaky a răspuns:

Romana, engleza, latina, istorie/geografie.nu e posibil sa se dea la matematica sau chimie.astea sunt pe profil real.filologia este pe profil umanwinking