| TurnOn a întrebat:

Deci...care sunt cele mai importante limbi straine pe care trebuie sa le inveti? (In afara de engleza)? funda!

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Franceza și germana, însă eu îți recomand și norvegiana.
Este plăcută, relativ ușoară, și este posibil să-ți folosească.
Baftă!

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Alte două limbi importante sunt Franceza şi Germana.
Baftă!

| dana85 a răspuns:

Limbile de circulatie internationala: engleza, germana, franceza

| RamonaM a răspuns:

Germana si franceza, desigur - astea sunt mai importante si mai folosite. Cu toate astea, limbile mai rar intalnite sunt si ele benefice. happy

| Andr3e a răspuns:

Spaniola si franceza, dar si germana ar trebui sa le inveti sigur.O sa te ajute!

| agent003 a răspuns:

Spaniola, italiana, franceza, germana, rusa,