| EllyLizuk a întrebat:

Deci... cine stie cum pot pune versuri la un clip din windows movie maker?:-s... un link cu un tutorial ar fi excelent desi nu cred ca veti gasi pentru ca si eu am cautat si n-am gasit nimic. Fundastraight face

Răspuns Câştigător
| IoanaBogdana a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=JZXK68NS7gU

acesta este un tutorial care te invata mai multe chestii printre care si cum sa adaugi cuvinte la film.

funda?

1 răspuns:
| EllyLizuk explică:

:| Te invata cum sa pui titlu... il stiu da` eu am nevoie de versuri :-< si e mai complicat pentru ca trebuie sa le adaug la secundele potrivite. Ca aici de exemplu http://www.youtube.com/watch?v=wUK2QmdUXas