| NUUSTIU a întrebat:

Deci daca imi iau un telefon si la setari limba nu are limba romana merge sa fac ceva sau sa merg undeva ca sa fie love struck? > funda

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai daca nu are din fabrica limba romana nu ai ce sa ii faci. dar seteaza engleza ca te descurci sigur! succes!

| Baiaaanca a răspuns:

Incearca sa suni la *100# si dai la limba, si gasesti romana.

| oana_1897 a răspuns:

Daca nu are limba romana poti merge cu el la un service de telefoane si la un pret minim il poti decoda si merge sigur.Eu asa am facutwinking bafta

| rebeca a răspuns:

Mergi cu el la o consignatie si iti baga.