| anonim_4396 a întrebat:

Deci, de abia mi-am facut profil pe facebook si nu stiu ce sa fac! Ce poti face pe facebook?

1 răspuns:
| Psihiatra a răspuns:

Eu am inceput incet:mi-am facut adresa pe mai multe jocuri, cum ar fi restaurant city(il gasesti la aplicatii-jocuri, sau direct la jocuri
). Apoi, la acel joc am avut nevoie de prieteni, asa ca mi-am tot cautat si i-am intrebat.Mai poti sa dai la prima pagina "cauta" si sa-ti adaugi in lista de prieteni vedete, perosnaje(cum ar fi annony Orange de pe oyutube). Pana la urma mi-am facut un prieten care e din pakystan si vorbim impreuna pe mess in engleza. Mie una facebook-ul mi se pare foarte interesantwinking