| Nousername a întrebat:

Deci, eu desenez cateodata adica cand am chef chestii ca in filmele horror personaje, sange din astea, dar eu decat le desenez nu sunt bolnava mintal, nu sunt sadica si nici nu imi tai venele nu va faceti griji, e amuzant sa desenez chestii din astea, nu stiu ...ma pricep cel mai bine si imi ies... da mi-e frica sa le arat cuiva ca este posibil sa imi zica ca sunt nebuna mintal sau ceva de genul? adica nu desenez organe si matze scoase, dar nu stiu, mi-e rusine. ce zeceti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cum se zice daca nu risti nu castigi happy deci nu cred ca ai pati deva daca le-ai arata prietenilor, iar daca tu zici ca ei vor crede ca esti bolnva mintal ai putea inainte sa le arati desenele, sa le explici bafta

4 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Eu zic ca atata timp cat ai talent si desenele sunt reusite e in regula. Am un coleg (trecem clasa a10a) si face exact la fel. Odata a facut un monstru femeie cu un fund foarte sexy laughing dar si cu o ditai coasa si niste colti ascutiti.

| PisicaRoz a răspuns:

Eu zic sa le arati prietenilor care sigur vor fi uimiti sa vada cat de bine desenezi si cat te pricepi tu la desen, poti sa le arati si parintilor care de asemenea se vor bucura ca esti talentatalove struck.Numai bine:*si succes in arta desenelorbig grin

| PisicaRoz a răspuns:

Oke excludem parintiilaughing cu multa placere:*

| Nousername explică:

@s3niorita ooo, in niciun caz parintilorhee hee mersi de sfat!