| Madalina_2286 a întrebat:

Deci, ieri s-a intamplat un lucru foarte ciudat.

Ieseam de la scoala iar domnul gardian venea dupa noi, noi mergeam tot mai repede iar el continua sa se ia dupa noi. O colega a zis ca asta vrea sa ne bata pentru ca azi am ras de el asa ca un coleg a venit cu idea sa o luam la fuga.Am luat-o la fuga si el fugea dupa noi.Ne-am ascuns intr-o scara de bloc si el astepta la intrare.Cand am iesit ne-a zis ca va urmaresc ca sa va zic sa nu mai radeti de mine, eu va apar, imi fac meseria si voi radeti si va bateti joc de mine.Pe noi ne-a bufnit rasul si el a zis ca daca vrem asa, atunci asa o sa joace si el. L-a luat de guler pe un coleg si a zis ca daca ii mai face ceva jura ca o sa fie exmatriculat.
Dupa aceasta intamplare ne-am continuat drumul nostru normal.

Credeti ca este normal, adica cum vi se pare asta? Sa ne urmareasca gardianul si sa ne ameninte doar pentru o joaca de copii.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

M-ai facut sa rad chiar, in loc sa dea dovada ca va apara pare ca acel gardian sa fie infractor. Bine ca nu ati patit nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce filme zici ca ai mai vazut lately?