| AlexDinBrasov a întrebat:

Deci mi-am cumparat un sapun cu sulf si am auzit ca e bun pentru cosuri... vreau sa stiu cum sa il folosesc...

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te speli cu el tot asa cum te speli cu un sapun normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il umezesti, freci in maini si dai pe cosuri. In maxim 2 zile o sa ai o piele uscata care o sa se decojeasca atat de sexy.

Daca nu vrei sa-ti iei creme speciale ia-ti macar ulei esential tea tree ( cauta in plafar dar sa fie pana in 10 lei nu iti trebuie sa fie bio sau alte minuni care-i dubleaza sau tripleaza pretul ) si aplica-l doar pe cosuri.

| UzOm a răspuns:

Bine că nu ai căpătat unul din uraniu. Era mai futuristă întrebarea.