| greenmoon a întrebat:

Ati scapat de cosuri/acnee cu sapun de sulf?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Scapi cu mască di acid salicilic.
Şi săpunul cu sulf e foarte bun.
Te pup!

| Girlikeaboss a răspuns:

Buna
Nu am o problema prea grava cu cosurile, dar ca orice fata ma ingrijoreaza.
De o saptamana folosesc un sapun de la Himalaya Herbals https://www.google.ro/......ps?/search
si da roade.
Este un sapun cu Neem si Sofran Indian si este 100% baza vegetala, are proprietati antibacteriene ce protejeaza pielea, o mentine curata si protejata. La pielea mea are efect si sa stii ca nu este asa de scump( IN JUR DE 6 LEI) succes!